Представьте в виде степени а) (-a)(-a)(-a)(-a)(-a)(-a) б) (-2a)(-2a)(-2a)(-2a)(-2a)(-2a) в)

(-4a)(-4a)(-4a)(-4a)(-4a)

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Мурзичик.
 (-а)^6=a^6
(-2a)^6=64a^2
(-4a)^5=-1024a^5