Власна швидкість катера у 13 більша за швидкість течії. Рухаючись за течією 2,5 годин, катер

подолав 63км. Знайди власну швидкість катера і швидкість течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Шнайдер Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Приймаємо швидкість течії  за х,тоді  швидкість катера 13х.

Складаєм рівняння  (х+3х)*2,5=63

14х=63:2,5

14х=25,2

х=25,2:14

х=1,8 (км/год)-швидкість течії,

13*1,8=23,4(км/год)-власна швидкість катера.