3 орамда 180 м мата бар?бірінші және екінші орамда 120 м мата, ал екінші және үшінші орамда 130 м

мата болды. әр орамда неше метр мата болды?

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.
Пусть
1 рулон - х
2 рулон - у
3 рулон - z
тогда,
 x + y = 120
y + z = 130
 x + y + z = 180
составим систему:
 \left \{ {{x + 2y + z = 250} \atop { x + y + z = 180}} \right.

вычитаем и получаем, что
y = 70
njuhf x = 50
z = 60