Verilmis 3 eded ucun hem ededi orta hemde median 24- dur. Bu ededlerden en kiciyi 16 olarsa en

boyuk ededi tapin

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Екатерина.

Ответ:

en boyugu 32

Пошаговое объяснение:

  1. (16+24+32)÷3=72÷3=24-ededi orta
  2. 16,24,32-median 24