У коморі було 70кг круп. За місяць використали 15 кг рису і 19 кг пшона. Скільки кілограмів круп

залишилося в коморі?

Ответы на вопрос

Отвечает Глухих Илья.

Ответ:

36 кг.

Пошаговое объяснение:

1) 15+19=34 (кг) - використали.

2) 70-34=36 (кг) - залишилося.