Число 3.1 є середнім арифметичним чисел 10.2 та Х. Знайдіть Х.


Ответы на вопрос

Отвечает Кайсанбекова Камшат.
(х+10,2):2=3,1
х+10,2=3,1*2
х=6,2-10,2
х=-4