Басейн можна наповнити за 3 години,а злити з нього воду за 5 годин.Скільки часу знадобиться для

наповнення басейну ,якщо не закривати зливний отвір?

Ответы на вопрос

Отвечает Политахин Костя.
1)1:3=1/3(бас.) - частина басейну, що заповнюэться за 1 годину;
2)1:5=1/5(бас.) - частина басейну, що спорожнюэться за 1 годину;
3)1/3 - 1/5 = (5-3)/15=2/15(бас.) - заповниться за 1 год при двох видкритих трубах;
4)1/ (2/15)=15/2=7,5(год)- потрибно для наповнення басейну при двох видкритих трубах.
Видповидь: 7,5 години.