Срочноооо!!!! 20 балов Скільки часу баштовий кран піднімає вантаж, якого висота піднімання 18 м ,

а швидкість піднімання 24м/хв?​

Ответы на вопрос

Отвечает Замко Даниил.

Ответ:

Время подъема 18/24=3/4мин= 45сек