Периметр прямокутника дорівнювнює 60 см. .знайдіть сторони прямокутника, якщо одна з них на 8 см.

більша від другої.

Ответы на вопрос

Отвечает Остапец Лера.

1) 60 : 2 = 30 ( см ) полупериметр
2) ( 30 - 8 ) : 2 = 11 ( см ) меньшая сторона
3) 11 + 8 = 19 ( см ) большая сторона