(на українській)сторони трикутника відносяться як 7:6:3. Знайдіть сторони подібні йому трикутника

якщо в нього: 1)Р=8 см; 2)менша сторона дорівнює 6 см; 3)більша сторона дорівнює 28см; 4)різниця меншої та більшої сторін дорівнює 20 см дуже терміново треба(на завтра!)

Ответы на вопрос

Отвечает Логачёва Карина.
1. Периметр = сума сторін трикутника. Коефіцієнт пропорційності сторін х, 7х + 6х + 3х = 8, 16х = 8, х= 0,5 см
7х = 7·0,5 = 3,5 см;  6х = 6·0,5 = 3 см; 3х = 3·0,5 = 1,5 см
Відповідь: 3,5см, 3 см, 1,5 см.
2.  Знайдемо одну частину 6 : 3 = 2 см, тоді 7·2  = 14 см,  6·2 = 12 см.
Відповідь: 14 см, 12 см, 6 см.
3. Знайдемо одну частину 28 : 7 = 4 (см), тоді 6·4 = 24 см, 3·4 = 12 см
Відповідь: 28 см, 24 см, 12 см.
4. Різниця двох сторін складає 7 - 3 = 4 частини, що становить 20 см, тоді одна частина 20 : 4 = 5(см), Маємо 7·5 = 35 см, 6·5 = 30 см, 3·5 = 15 см
Відповідь: 35 см, 30 см,15 см.