Сфера дотикається до всіз сторін трикутника, які дорівнюють 8 см, 15 см і 17 см. Знайдіть радіус

сфери, якщо площина трикутника віддалена від її центра на 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Парфенчик Алиса.

S∆ =\sqrt{20*3*5*12}=60

r=\frac{S}{p}=\frac{60}{20}=3

R=\sqrt{3^2+4^2}=5