Площа паралелограма дорівнює 45 см ,а йоговисота на 4 смменша від сторони ,до якої вона проведена .

Знайдіть цю сторону паралелограмата висоту, проведену до неї

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Тёма.

Сторона = а, висота = а - 4

а х (а-4)= 45

а в квадраті - 4а -45=0

а = (4 +-(плюс, мінус) корінь( 4 в квадраті - ((4 х 1 х (-45)) / 2 х 1

а =  (4 +-(плюс, мінус) корінь (16+180) /2

а =(4 +- 14)/2 = 18/2=9

сторона =9

висота = 9-4=5

Площа 9 х 5 =45