Допоможіть ,дуже потрібно!!!!!!!зробити усі задачі,але якщо знаєте як робити хоч одну то

пишіть)буду дуже вдячна!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Жоламан Эльвира.

1. 1)=12/13=0,92; 2.)12/13=0,92 ; 3.)5/12=0,4; 4.)5/13= 0,38