З точки а до площини проведено дві похилі АВ= 15 см АС= 13 см.Знайти проекцію Ас якщо проекція АВ=9

см

Ответы на вопрос

Отвечает Дроздюк Анастасия.
CQ^2=CA^2-AQ^2=225-144=81, ответ CQ=9