Знайдіть площу рівностороннього трикутника, вписаного в коло, якщо периметр квадрата, описаного

навколо цього кола, дорівнює 64 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Катя.
Сторона квадрата равна 64:4=16см
Радиус окружности равен 16:2=8см
Сторона треугольника равна a=R√3=8√3см
S=1/2a²sin60=1/2*192*√3/2=48√3см²