Обчисліть обєм та площу бічної поверхні циліндра з висотою 5 см і радіусом основи 2 см та конуса з

такою ж висотою і основою такого самого радіуса

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Тимофей.

Обєм=2*П*2^2*5=40П см куб

Площа поверхн=2*П*2*5=20Псм.кв

Обэм конуса= 40п/3 см куб

Площа поверхны=П*2*(корень с(25-4)=2корень с 21П