Чому дорівнює третя сторона прямокутного трикутника, якщо 2 інші сторони мають довжини 3 см та

корінь з 2, а кут між ними 45

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Алёна.
вс-? 
синус кута А = ВС/ВА 
ВС= АВ*синус А 
ВС=√2 * синус А =√2* √2/2 = 1
( в общем как-то так ) 
Если не учили синусы и т.д у меня есть другое решение : 
По теореме Пифагора : 
АВ² = АС² + ВС²
ВС² = АС² - АВ²
ВС² = 3² -√2²
ВС² = 9-2=7
ВС = √7