Сторони трикутника відносяться як 7:6:3 . Знайти сторони подібного до нього трикутника ,якщо його

периметр дорівнюе 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кудайберген Бексултан.
Не понятно написано данное предложег
Отвечает Смирнов Евгений.
7+6+3=16
8:16=0.5
7*0.5=3.5
6*0.5=3
3*0.5=1.5
От:3.5см,3см,1.5см