Знайдіть кути чотирикутника, якщо вони пропорційні числам 2,4,6 і 8.


Ответы на вопрос

Отвечает Вертман Алиса.

2х+4х+6х+8х=360 
20х=360
х=18
18*2=36
18*4=72
18*6=108
18*8=144