Кулю радіусом 10 см перетнуто площиною на відстані 6 см від її центра. знайдіть довжину кола

утвореного перерізом

Ответы на вопрос

Отвечает Морсакова Ирина.
Позначемо відстань перерізу від центра кулі за h.
Радіус кола, утвореного перерізом, дорівнює:
r = 
√(R²-h²) = √(10²-6²) = √(100-36) = √64 = 8 см.
Тоді довжина цього кола становить 2πr = 2π*8 = 16π см.