допоможіть будь ласка) 1)діагональ ділить кут прямокутника у відношенні 1:2 ,а менша сторона

дорівнює 12 см.Знайдіть діагональ прямокутника ... 2)Доведіть ,що паралелограм ,у якому висоти,проведені з вершини тупого кута рівні..

Ответы на вопрос

Отвечает Черноскутова Злата.

1) Прямой угол делится на 3 части (2 + 1 = 3)

Меньший угол, против которого находится меньшая сторона, равен 90 / 3 = 30 градусов, а диагональ равна 12 / sin 30 = 12 / 0.5 = 24 см.

 

2) Не ясно, что нужно доказать???