Умоляю,помогите! площини а і в паралельні. Через точку М що знаходиться між цими площинами

проведено дві прямі. Одна з них перетинае площини а і в у точках А1 і В1 а друга у точках А2 В2 відповідно. Знайдіть довжину відрізка А1А2 якщо він на 1 см меньший від відрізка В1В2 Ма2=4см А2В2=10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Булах Вероника.
Если плоскости параллельны,то параллельны и прямые А1А2 и В1В2⇒
ΔА1А2М подобен ΔВ1В2М по трем равным углам
<A1A2M=<B1B2M-накрест лежащие
<A2A1M=<B2B1M-накрест лежащие
<A1MA2=<B1MB2-вертикальные
А1А2:В1В2=А2М:В2М
А2М=4 и А2В2=10⇒В2М=10-4=6
В1В2=А1А2+1
А1А2:(А1А2+1)=4:6
6А1А2=4А1А2+4
6А1А2-4А1А2=4
2А1А2=4
А1А2=2
В1В2=2+1=3