Знайдіть суміжні кути якщо один більше на. 47 градусів​


Ответы на вопрос

Отвечает Копанишин Діма.

Ответ:

47+x—перший кут

х—другий кут

47+х+х=180

2х=133

х=133÷2

х=66.5°—другий кут 47+х=47+66.5=113.5°—перший кут

Объяснение:

Відповідь: 114° (якщо округлювати). - перший кут. 67 (якщо округлювати) - другий кут.

Отвечает Абраменков Александр.

Нехай один кут дорівнює x градусів, а другий - (x + 47) градусів.

Тоді сума цих кутів дорівнює 180 градусам:

x + (x + 47) = 180

2x + 47 = 180

2x = 133

x = 66,5

1 ∠ дорівнює 66,5°

2 ∠ - 113,5°  ----  (180° - 66,5°)

Відповідь:

Кут, який більше на 47° , дорівнює 113,5°. Другий кут дорівнює 66,5°.