Допоможіть з задачею: Основою піраміди є рівнобічна трапеція, діагональ якої дорівнює 12 см і

утворює з основою трапеції кут 30°. Знайдіть площу повної поверхні піраміди, якщо кожний двогранний кут піраміди при ребрі основи дорівнює 45°​

Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Богдан.

Ответ:

Для знаходження площі повної поверхні піраміди, ми можемо спочатку знайти бічну грань та бічні сторони піраміди, використовуючи задані відомості.

Оскільки утворений трикутник є рівностороннім, то довжина його сторін може бути знайдена за формулою \(a = \frac{d}{\sqrt{3}}\), де \(d\) - діагональ трапеції.

Потім, використовуючи відомі довжини сторін та кути піраміди, ми можемо знайти площу бічної поверхні однієї бічної грані за формулою \(S_{side} = \frac{1}{2} \times a^2 \times \sin(\text{кут})\).

Знаючи площу однієї бічної грані, ми можемо знайти площу повної поверхні піраміди, додаючи до неї площу основи.

Обчисливши ці значення, ми зможемо знайти шукану площу повної поверхні піраміди.