Знайдіть периметр прямокутника, якщо точка перетину діагоналей віддалена від двох його сторін на

відстані 8см і 2 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Kaminskaya Daria.

Ответ:

40 см

Объяснение:

1) Первая сторона:

8 х 2 = 16 см.

2) Вторая сторона:

2 х 2 = 4 см.

3) Находим периметр:

16 х 2 + 4 х 2 = 32 + 8 = 40 см.