Знайти сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр 36см, а основа на 3см більша від

бічної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Кибанов Денис.

Ответ:

BC = AB = 11 см

AC = 14 см

Объяснение:

Дано: PΔABC = 36 см, AB = BC, AC = AB + 3

Знайти: AB,BC,AC - ?

Розв'язання: Так як за умовою AB = BC, то AC = AB + 3 = BC + 3. За означенням периметра трикутника(ΔABC):

AB + BC + AC = PΔABC

AB + AB + AB + 3 = 36

3AB = 33|:3

AB = 11 см

BC = AB = 11 см.

AC = AB + 3 = 11 + 3 = 14 см.