Відомо, що відрізки AC, FD і XZ, MN — за парами пропорційні відрізки. AC= 3 дм, FD= 4 дм і MN= 12

дм. Обчисли довжину відрізка XZ.

Ответы на вопрос

Отвечает Подколзина Вика.

Ответ:

XZ=9дм

Объяснение:

Складемо пропорцію відображаючу відношення відрізків :

AC: FD = XZ: MN, підставляємо відомі данні в пропорцію:

3:4 = х:12,  звідси  х=(3*12):4=36/4

х=9