Відрізки AC, EF і NM, ZV — за парами пропорційні відрізки. 

 AC= 4 м, EF= 10 см і NM= 76 см. Обчисли довжину відрізка ZV.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:

AC на 6 см менший ніж EF тобто  ZV=NM+6=76+6=82cм

Пояснення:

дай корону на мою відповідь