Знайди площу круга, якщо площа вписаного в нього квадрата дорівнює v50


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Кира.

Ответ: 1250П см2

Sкр. = ?

1) Sкв. = v50

Sкв. = a^2

a^2 = v50

a = 50

2) d = a*v2 = 50*v2

R = 1/2*d= 25*v2

3)Sкр. = ПR^2 = 625*2П= 1250П (см^2).