Знайти кути трикутника АВС, якщо ∠А +∠В = 70°, ∠В+∠С = 150° . (Вводити відповідь, через кому, без

пробілів. Першим кутА, далі кут В і кутС)​

Ответы на вопрос

Отвечает Костарнова Анна.

Ответ:

∠A=30

∠B=40

∠С=110

Объяснение:

∠B+∠C-∠A-∠B=150-70=80°

∠С-∠A=80° ∠С=80+∠A

∠A+∠С+∠В=180

∠A+80+∠A+70-∠A=180

∠A=30