Зовнішній кут при вершині рівнобедреного трикутника дорівнює 30 градусів. Знайдіть зовнішній кут

при основі цього трикутника * 3 бали 1)70 2)150 3)130 4) 165

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Поля.

Внутрішній кут при вершині 180-30=150°.

Кути при основі по (180-150):2=15°.

Зовнішній кут при основі 180-15=165°.

Відповідь 165°.