Діамитр кола 6 см. знайдіть площу круга


Ответы на вопрос

Отвечает Калашникова Карина.
Площадь круга 28,26 см².

Отвечает Корж Дима.

Відповідь:9πcm^2

Пояснення:

Радіус дорівнює половині діаметра

R=d/2=6/2=3cm

S=π×R^2=π×9=9πcm^2