У трикутнику зі сторонами а = 17 см, b = 28 см, с = 39 см радіус вписаного кола дорівнює 5 см.

Знайти периметр та площу трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Ваня.

Ответ:

210 см кв.

Объяснение:

Площа трикутника дорівнює добутку його півпериметра на радіус вписаного кола.

Р=17+39+28=84

84/2=42

42*5=210 см кв.