ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ ГЕОМЕТРИЯ! Концы стены АВ квадрата А (8; -5) и B (4;-2) лежит на точках,

каков периметр квадрата?20 см12 см10 см15см​-Шаршының АВ қабырғасының ұштары А(8; -5) және В(4;-2) нүктелерінде жатса, квадраттың периметріқандай болады?20 см12 см10 см15см​

Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Ответ:

20см

Объяснение:

АВ=√((Ха-Хв)²+(Уа-Ув)²)=√((8-4)²+(-5+2)²)=

=√(4²+(-3)²)=√(16+9)=√25=5 см.

P=4*AB=4*5=20см