У трикутнику АВС кут А=80° кут В=40° . Бісектриса кута С перетинаж сторону АВ у точці Д . Знайдіть

кут СДА

Ответы на вопрос

Отвечает Прохорова Арина.

Объяснение:

найдем /_С= 180- (80+40)= 60

Рассмотрим тр.АСД. /_А=80, /_АСД=

60:2 = 30. /_СДА = 180- (40+30)= 110'