Перпендикуляр, опущений з вершини прямокутника на його діагональ, ділить її на частини, одна з яких

у 3 рази більша за іншу. Обчисліть довжину діагоналі, якщо менша сторона прямокутника дорівнює 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Рябинина Полина.

Ответ:

16

Объяснение:

Катет знаходив за допомогою метричних співвідношень в прямокутному трикутнику

P.S поставте, будь ласка, краща відповідь.


Отвечает Горун Софія.

Ответ:

АС=16см

Объяснение:

Пусть АН будет х; тогда СН будет 3х;

∆АВС- прямоугольный треугольник.

АВ²=АН*АС

АС=АН+НС=х+3х=4х

Составляем уравнение

х*4х=8²

4х²=64

х²=64/4

х=√16

х=4

АС=4х=4*4=16см