Допоможіть будь ласка, срочно! даю 20балів У вписаному чотирикутнику два протилежних кути

відносяться як 3: 5, а два інші кути відносяться як 4 : 5. Знайдіть кути чотирикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Қымбатбек Руслан.

Ответ:

67,5°;  80°;  112,5°;  100°

Объяснение:

У вписаному чотирикутнику сума протилежних кутів становить 180°.

Нехай ∠1+∠3=3х+5х=180°,  

8х=180;  х=22,5;  ∠1=22,5*3=67,5°;  ∠3=22,5*5=112,5°

∠2+∠4=4х+5х=180°

9х=180;  х=20; ∠2=20*4=80°;  ∠4=20*5=100°