Периметр прямокутника дорівнює 14 см знайдіть його сторони якщо одна з них на 3 см більша за другу


Ответы на вопрос

Отвечает Никулин Максим.

Ответ:

2(X +x+3)=6+4x=14

4x =14-6

x =2

Объяснение:

5 2