Сторони трикутника дорівнюють 10см, 12см і 16см. Знайти периметр трикутника, вершинами якого є

серидини сторін даного тринутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Стёпа.

Дано: а = 10 см

b = 12 см

с = 16 см

Рішення:

Середня лінія а = 5 см

Середня лінія b = 6 см

Середня лінія с = 8 см

Р=5+6+8=19 см

Відповідь:19см

Отвечает Сухарева Настюша.

Ответ:

19см

Объяснение:

Р=10+12+16=38см периметр данного треугольника.

Р1=Р/2=38/2=19см периметр искомого треугольника