Знайдіть невідомі сторони й кути трикутника АВС якщо АВ=14,<А=64°,<В=48°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ушаков Кирилл.

Ответ:

68°   11,22 ед.    13,57 ед.

Объяснение:

∠С=180-64-48=68°

По теореме синусов

АС=14*sin48:sin68≈14*0,7431:0,9271≈11,22

BC=14*sin64:sin68≈14*0,8988:0,9271≈13,57