Сторони паралелограма дорівнюють 7 см і 3 см. Знайдіть його периметр. 2°. Знайдіть невідомі кути

ромба, якщо один з ку- тів 150°. 3°. Одна зі сторін трикутника дорівнює 7 см, а висота, що проведена до цієї сторони, - 4 см. Знайдіть площу трикутника. 4°.Знайдіть основи трапеції, якщо одна з них у 4 рази більша за іншу, а середня лінія трапеції дорівнює 10 см. 5° . ДСМТ ДС М Т , СМ = 20 см, МТ = 12 см, CМ, = 5 см, С Т, = 4 см. Знайдіть М T, і СТ. 6° . Катети прямокутного трикутника дорівнюють 4 см і 9 см. Знайдіть довжину медіани трикутника, що проведена до меншого катета. 7. У ДАВС С = 90°, АВ = 20 см, ВС = 12 см. Розв'яжіть цей трикутник (кути знайдіть з точністю до градусів). 8. СК - бісектриса трикутника АВС, АВ = 14 см, AC = 9 см, ВС = 12 см. Знайдіть АК і КВ. 9 . Точка дотику кола, вписаного в прямокутну трапецію, ділить більшу бічну сторону на відрізки 1 см і 4 см. Знайдіть площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Іванов Даніл.

Ответ:

Объяснение:

Весь периметр это 16 частей ( 2*(3+5) );

На одну сторону 3 части , на другую 5 частей. Пусть одна часть будет за х . Тогда :

2*(3х+5х)=32

2*8х=32

8х= 32:2

8х=16

х=16:8

х=2

Одна часть 2 см

Тогда первая сторона будет 3*2=6 (см), а другая будет 5*2=10( см)

У параллелограмма противоположные стороны равны. Следовательно стороны будут 5см,10см,5см,10см.