2. У рівнобедреному трикутнику бічна сторона відноситься до основи як 5:6 .Знайдіть площу

трикутника, якщо висота проведена до основи. дорівнює 8 см. ПОЖАЛУСТА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Викторенков Андрей.
Бічна сторона =5х, основа=6х
За теоремою Піфагора, пишемо:
(5х)^2 - (6х/2)^2 = 8^2
16х^2=64
х=2
Основа=6х=6*2=12
Площа=1/2*висота*основу=8*12/2=48


Как-то так