Прямокутник і квадрат мають рівні площі. Сторона квадрата дорівнює 6 см а одна із сторін

прямокутника 12 см,знайди другу сторону прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Красникова Анастасия.

Объяснение:

S квдрата = a^2 = 6×6=36

S прямоугольника = ab

b =  \frac{s}{a}  \\ b =  \frac{36}{12}  = 3 \\ b = 3