Радіус кола вписаний в рівностороній трикутник дорівнює 3 ✔3см.знайти сторону трикутника пж срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Новакова Ксения.

Відповідь: 18 см

Пояснення:

r=a×|/3 :6,

3|/3=а|/3:6,

а=3×6=18 см

Отвечает Максимова Катя.

Ответ:

18 см

Объяснение:

Радіус кола, вписаний у правильний трикутник, становить 3 см. Знайти сторону трикутника.

Формула радіуса вписаного кола рівностороннього трикутника:

r=a×|/3 :6,

ми виразимо з нього сторону:

3|/3=а|/3:6

а=3×6=18 см

Відповідь: сторона трикутника - 18 см