Сторона паралелограма 4 см, а висота, що до неї проведена 3 см. Знайдіть висоту паралелограма, що

проведена до іншої сторони довжиною 5 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Ксения.

Ответ:

2,4.

Объяснение:

1) S=4*3=12 - площадь параллелограмма;

2) неизвестная высота: 12/5=2,4 (см).