площа паралелограма дорівнює 96 дм2, периметр – 44 дм, а відстань між великими сторонами – 8 дм.

Обчислити вілстань між меншими сторонами паралелограма .. розвяжіть все от 0 до кінця будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Свиридова Александра.

Відповідь: 9,6 дм²

Пояснення:

Протилежні сторони паралелограма паралельні та рівні. Відстань з-поміж них вимірюється довжиною відрізка, перпендикулярного їм, тобто. висотою паралелограма (їх, як відомо, у паралелограма дві).

Одна з формул площі паралелограма S = a h, де а - сторона, h - проведена до неї висота. S(ABCD)=BM•AD

8 • AD = 96 => AD = 96: 8 = 12 (дм)

Напівпериметр ABCD=44:2=22, звідки АВ=22-12=10 (дм)

BH•CD=96 дм²

CD=AB=10 дм

BH•10=96 дм²

ВН = 96: 10 = 9,6 дм