Площа прямокутного трикутника дорівнює 150 см, а висота, проведена до гіпотенузи, дорівнює 12 см.

Знайдіть гіпотенузу цього трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Улыкбек Дана.

Ответ:

S=1/2 a•h; a=2S/h; a=300:12=25(cm)