Сторона рівностороннього трикутника дорівнює 6. Знайдіть його площу, поділену на √3


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Константин.

Формула:

S=\frac{a^2\sqrt{3} }{4}

Решение:

S=\frac{a^2\sqrt{3} }{4}=\frac{6^2\sqrt{3} }{4}=\frac{36\sqrt{3} }{4}=9\sqrt{3}

9\sqrt{3} =\frac{9\sqrt{3} }{\sqrt{3} } =9

Ответ: 9