Один із кутів, що утворилися при перетині двох прямих, дорівнює 128° . Знайти решту кутів.​


Ответы на вопрос

Отвечает Згурский Макс.
Угол AOD = углу BOC=128°(как вертикальные
угол AOB=180-угол BOC=180-128=52°(как смежные)
угол DOC=180-угол AOD =180-128=52°
ответ:52°;128°;52°.