ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! Знайдіть довжину медіани АМ трикутника АВС, якщо А(-3; 1), В(2; -2), C(-4;6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Шибаков Александр.

Ответ:

Удачи

Объяснение:

Δ АВС

Медіана йде до сторони BC,з кута А

Тоді

х(середини)=(х₁+х₂):2 і

(y₁+y₂):2

Нехай данна медіана-AM

звідси за формулой:=(2+(-4):2= -1

y=(-2-4):2= -3

М=(-1;-3)

|АМ|= \sqrt{((-1+3)^{2}+(-3+1)^{2}  }

|АМ|= \sqrt{8}

АМ=2\sqrt{2}